Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

Salihli Türk Ocakları geleneksel iftar programını gerçekleştirdi

 

Salihli Türk Ocağının geleneksel iftar programı etkinliğini Salihli Türk Ocakları Meydanında gerçekleştirildi

Yoğun katılım gerçekleşen iftar programına Belediye başkan vekili Nuri Kaya, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Ünveren,  MHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Osman Vural, MHP Salihli Belediye Meclis Üyesi  Sabahattin Tekdal, CHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Cem Yalvaç, CHP Salihli Belediye Meclis Üyeleri Mesut Ceylan, Mehmet Şanver , Murat Girgin,  Abidin Alpaslan, Mehmet Çakır ve CHP  ilçe yönetim kurulu üyeleri, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Başkan vekili Günay Topkaya, Gema Vakfı Başkanı şener Kilimcigöldelioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Kosovalılar Derneği Başkanı Abdülhadi Hür, Türk Hava Kurumu  Salihli Şube Başkanı İlhan Körezli , Salihli Şairler ve Yazarlar Derneği Başkanı Gündüz Aydın, Salihli Enduro Tuorig Motosiklet Gurup Başkanı Ali İkbal Demirel, Salihli Mimarlar Odası Başkanı Şefaat Karabulut, İyi Parti Salihli Gençlik ve Kadın kolu Başkan ve yöneticileri, Salihli’nin duayen Sanayicilerinden BKS sahibi Özcan Ünlü ve Yaman Plastik Erol Yaman katılımcılar arasındaydılar.
    Türk Ocağı mensupları ve Salihli halkının yoğun katılımlarıyla gerçekleşen program  eski Turgutlu Müftüsü Seyfettin hocamızın duasıyla sona ererken Türk Ocakları Salihli Şube Başkanı Ersin Aybar bütün katılımcılara teşekkür etti. 
 
Tarih       : 12 Haziran 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom