Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

Aksoy'dan Bakan Yardımcısı ve TOBB Yönetimine Salihli Kirazı

 

Salihli Ticaret Borsası Başkanı AKSOY, Gümrük Ticaret Bakanı Yardımcısına ve TOBB Yönetim Kurulu Başkanına Salihli Kirazı götürdü.

Salihli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yetiş AKSOY, TOBB’ne yapmış olduğu ziyarette Gümrük ve Ticaret Bakanı Yardımcısı Fatih ÇİFTÇİ ve TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na kiraz ikram etti. Bakan Yardımcısı Fatih ÇİFTÇİ ve Hisarcıklıoğlu’na Salihli tarım sektörünün ve bölgenin önde gelen ihracat ürünlerinden olan Sultaniye çekirdeksiz kuru üzüm ve kirazda yaşanan gelişmeler hakkında bilgiler verdi. AKSOY yapmış olduğu açıklamada; Amacımız Salihli ile adı özdeşleşmiş Salihli Kirazı ile Çekirdeksiz Kuru Üzümü tüm bürokratlarımıza ikram ederek sektör hakkında kendilerini bilgilendiriyoruz. Amacımız damaklarda Salihli Kirazının tadını bıraktığımız gibi hafızalara da Salihli’nin adını kaydetmek.

 
Tarih       : 12 Haziran 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom