Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

Salihli Kızılay - Salihli SETMOG Stratejik İşbirliği

 

“Ramazan’ı Bu Hilalin Altında Paylaşalım.” Sloganı ile ilçemizde birçok köy ve mahallede ihtiyaç sahiplerine gıda, konserve dağıtımları yapan iftar yemekleri düzenleyen, nakdi yardımlarda bulunan Salihli Kızılay Şubesi, Karaağaç mahallesinde bulunan ihtiyaç sahiplerine ulaşmak amacıyla SETMOG ile ortaklaşa çalışma gerçekleştirdi.

Salihli Kızılay Şube Başkanı A. Yavuz ÖZDEM yaptığı açıklamada; ” Salihli SETMOG ile daha önce yaptığımız Stratejik İşbirliği çerçevesinde ilçemizde ulaşım zorluğu çekilen, araçların ulaşamadığı Karaağaç mahallemizde bulunan ihtiyaç sahiplerine ulaşmada kendilerinden yardım talebinde bulunduk. Başkan Ali İkbal DEMİREL ve SETMOG üyeleri bu talebimizi seve seve yerine getireceklerini belirterek bu mahallemizde bulunan ihtiyaç sahiplerine yardım kolilerimizi evlerine kadar ulaştırdılar.  

SETMOG Başkanı Ali İkbal Demirel ise “afet ve olağanüstü hallerde ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında yardım faaliyetleri düzenleyen ve ilçemizde yaptığı faaliyetlerle adından söz ettiren ve bizleri gururlandıran Kızılay’ a her konuda yardım ve destekte bulunabileceklerini, bu çerçevede böylesine güzel ve anlamlı bir yardım organizasyonunda birlikte çalışmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyuyoruz.” dedi.

 
Tarih       : 11 Haziran 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom