Yayında :
RELAX TİME
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

Kızılay, Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerinin yanında

 

Salihli Kızılay Şubesi On Bir Ay’ın sultanı Ramazan ayı içerisinde ihtiyaç sahiplerinin yanında olacak.

Yıl içerisinde ihtiyaç sahiplerinin yanında olan ve her zaman destek veren Türk Kızılay’ı Salihli şubesi Ramazan ayı sürecinde de ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam edecek. Yaklaşık bin aileye Ramazan sürecinde yardım eli uzatacaklarını belirten Türk Kızılay’ı Salihli şubesi Başkanı Yavuz Özdem, “Yıl içerisinde olduğu gibi Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerine yardımlarımız sürecek. Konserve kavurma ve et yardımının yanı sıra nakdi yardımlarımız, kuru gıda yardımlarımızda Ramazan ayı içerisinde sürecek. Aynı zamanda Ulaşım zorluğu olan köylerde de iftar yemeği vermeyi planlıyoruz” dedi.

Tüm Salihli halkının bağışlarını beklediklerini ve bağışta bulunan yardımseverlere teşekkür ettiğini ifade eden Salihli Kızılay Şube Başkanı A. Yavuz Özdem, hayırseverleri duyarlı olmaya davet etti.

 
Tarih       : 16 Mayıs 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom