Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

Sel-Der Lokali ve Yörük Kıraathanesi Salihli’de hizmete girdi

 

Salihli Selendililer Derneği Lokali ve Yörük Kıraathanesi düzenlenen açılış töreniyle Salihli’de hizmete gidi.

Başkanlığını İrfan Akarsu’nun yaptığı Salihli Selendililer Derneği ve Yörük kıraathanesi Avar Caddesi Avar Sitesi zemin kat adresindeki yerinde yapılan açılış töreniyle hizmete girdi. Açılış töreninde konuşan Sel-Der Başkanı İrfan Akarsu; “Yer bulmak çok kolay olmadı. Sonunda burayı bulduk. Burası bir depoydu ve gördüğünüz hale getirdik. İnşallah bundan sonra sevgili hemşerilerimizle beraber dertleştiğimiz, sevinçlerini beraber paylaştığımız yer olur. Dernek olarak bütün siyasi partilerde yönetimlerinde arkadaşlarımız var herkese aynı mesafedeyiz. Bizim amacımız Selendili ve kütüğü Selendi olup da burada yaşayan vatandaşlarımızla birlik olmak. Geçmişte görev yapan bütün dernek başkanı ve üye arkadaşlarımıza bu derneğimizi bugünlere getirdikleri için bize her zaman bu yerin yapılmasında destekleyen Salihli Belediyesi ve Selendi Belediyesine teşekkür ederim. Bütün hemşerilerimizi buraya bekliyoruz” dedi.

Eski Selendi Belediye Başkanı MHP Manisa Milletvekili aday adayı Nurullah Savaş, “Açılışını yapacak olduğumuz lokalimizin Selendili hemşerilerimizin birliğine, dirliğine ve geleceğine katkı koymasını temenni ediyorum, hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından kurdelenin kesilmesiyle davetliler Salihli Selendililer Derneği ve Yörük Kıraathanesi gezdiler. Açılışa, Salihli Belediyesi başkan yardımcıları, Eski Selendi Belediye Başkanı MHP Manisa Milletvekili aday adayı Nurullah Savaş, Siyasi partilerden milletvekili aday adayları, siyasi partilerin ilçe teşkilatları, dernek üyeleri ve davetliler katıldı.

 
Tarih       : 15 Mayıs 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom