Yayında :
RELAX TİME
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

Özel Kandil Programı Hamidiye Camisinde yapılacak

 

13 Nisan Cuma gününü 14 Nisan 2018 Cumartesi gününe bağlayan gecenin Mübarek Miraç Kandili olması vesilesiyle Salihli'de Hamidiye Camisinde özel kandil programı düzenlenecek.

Hamidiye Camisinde akşam namazının ardından düzenlenecek olak özel kandil programında, başta Peygamberimiz olmak üzere tüm şehitlerimiz, geçmişlerimiz için Mevlid-i Şerif okunacak ve ardından okunan hatimlerin duası yapılacak. 

Salihli İlçe müftülüğü yayınladığı mesaj ile vatandaşların kandilini kutladı. İlçe müftülüğünden yayınlanan mesajda; "13 Nisan Cuma gününü 14 Nisan 2018 Cumartesi gününe bağlayan gece Mübarek Miraç Kandilidir. Tüm halkımızın Miraç Kandilini tebrik eder, Yüce Allah tan halkımıza sağlık, sıhhat, afiyet ve huzur getirmesini diler; ülkemize, vatanımıza, milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini niyaz ederiz. " ifadeleri kullanıldı.

 
Tarih       : 13 Nisan 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom