Yayında :
RELAX TİME
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

2. Amatör’de 5.hafta heyecanı başlıyor

 

Manisa 2. Amatör H grubunda 5. hafta maçları cumartesi günü start alıyor.

Razlıspor ile Yıldızgücü mücadele edecek
   Geçtiğimiz hafta Kapancıspor’a 3-0 mağlup olan Razlıspor, Yıldızgücü karşısında galip gelip Kapancı mağlubiyetini unutmak istiyor. Razlıspor 4 hafta sonunda 3 galibiyet, 1 mağlubiyet alarak 9 puan topladı ve 4.sırada yer alıyor.


    Yıldızgücü geçen hafta Beyliklispor ile karşılaştı ve sahadan 3-2 mağlup ayrılmıştı. bu mağlubiyeti unutmak isteyen Yıldızgücü Razlıspor karşılaşmasında galip ayrılmak istiyor. Yıldızgücü 4 hafta sonunda 2 galibiyet aldı ve 6 puanla 5.sırada yer alıyor. 


    Razlıspor - Yıldızgücü maçı 14 Nisan cumartesi günü saat 14:00’te Ali İhsan Karayiğit sahasında oynanacak.

   Özgençlerbirliği Adala maçında 3-0 hükmen galip

  İlk 2 maçında puanla tanışamayan Özgençlerbirliği, 3. ve 4. hafta maçlarından galip ayrılarak son 2 haftada 6 puanı hanesine yazdırdı. 5. hafta mücadelesinde Adalaspor ile karşılaşacak olan Özgençlerbirliği, Adalaspor’un lig’den çekilmesi nedeniyle maça çıkmadan hükmen 3-0 galip sayıldı ve 3 puanı hanesine yazdırdı. 5 hafta sonunda 3 galibiyet, 2 mağlubiyeti olan Özgençlerbirliği 9 puanla  3.sırada yer alıyor. 
 
H grubunda 5.haftanın toplu 
maç programı şöyle: 
Salihli Öz Gençlerbirliği  3 - 0*  Adalaspor
Kurtuluşspor  -  Kapancıspor 
Salihli Razlıspor - Salihli Yıldızgücü   
Beyliklispor  -  Kösealispor  


G grubunda Kemerdamlarıspor Alaşehir deplasmanında
   Manisa 2. Amatör G grubunda mücadele eden Kemerdamlarıspor 5. hafta mücadelesinde Alaşehir Yenimahalle deplasmanına gidecek. Kemerdamlarıspor 4 hafta sonunda 2 galibiyet, 2 mağlubiyet alarak  6 puan topladı ve grupta  5.sırada yer alıyor. alaşehir Yenimahalle - kemerdamlarıspor maçı 15 Nisan pazar günü saat 16:00’da alaşehir ilçe stadında oynanacak.


   G grubunda bulunan diğer Salihli temsilcisi Salihli Sanayispor ise puanla tanışmak istiyor. 4 hafta sonunda hiç puan alamayan Sanayispor, 5 hafta mücadelesinde Kula Gençlikspor’u ağırlayacak.  Maç 15 Nisan pazar günü saat 14:00’te Ali İhsan Karayiğit sahasında oynanacak. 

 
Tarih       : 13 Nisan 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom