Salihli TV

Sartmahmut İlkokulunda "Çocuklarımızı tanıyalım" eğitimi verildi

Sartmahmut İlkokulu'nun Zafer Kalkınma Ajansı 2017 Teknik Destek Programı kapsamında hazırlamış olduğu "Çocuklarımızı Tanıyalım Eğitimi'' adlı proje başvurusu destek almaya hak kazanmış ve Proje eğitimi 02-04/12/2017 tarihleri arasında 25 kamu görevlisinin (okulöncesi öğretmeni, sınıf öğretmeni, rehber öğretmen, İngilizce öğretmeni, okul yöneticisi ve sosyal hizmetler ilçe müdürlüğü çalışanları) katılımı ile 3 gün toplam 21 saat olarak uygulandı.

Sartmahmut İlkokulunda
06 Aralık 2017, Çarşamba
    Sartmahmut İlkokulu’nun Zafer Kalkınma Ajansı 2017 Teknik Destek Programı kapsamında hazırlamış olduğu “Çocuklarımızı Tanıyalım Eğitimi’’ adlı proje başvurusu destek almaya hak kazanmış ve Proje eğitimi 02-04/12/2017 tarihleri arasında 25 kamu görevlisinin (okulöncesi öğretmeni, sınıf öğretmeni, rehber öğretmen, İngilizce öğretmeni, okul yöneticisi ve sosyal hizmetler ilçe müdürlüğü çalışanları) katılımı ile  3 gün toplam 21 saat olarak uygulandı. 
   Eğitimde katılımcılara “Çocuğun Psikolojik Değerlendirilmesi, Çocukla Görüşme Teknikleri, Değerlendirmede Kullanılan Psikolojik Testler (Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Metropolitan Okul Olgunluk Testi, Denver-II Testi ve Marmara İlkokula Hazır Oluş Ölçeği ) ile Rapor Yazma konularında eğitim verildi.
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.