Salihli TV

Salihli'de 8-9-10-11 ARALIK tarihlerinde elektrik kesintisi uygulanacak

Salihli'de tesis çalışması nedeniyle bazı bölgelerde elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.

Salihli'de 8-9-10-11 ARALIK tarihlerinde elektrik kesintisi uygulanacak
06 Aralık 2017, Çarşamba

GDZ A.Ş.’den yapılan yazılı açıklamada; tesis çalışması sebebiyle 8 Aralık cuma günü 09:00-17:00 saatleri  arasında Karayahşi mahallesinin tamamı ve bu çevredeki tarımsal sulamalar, tavuk çitflikleri, besihaneler, işletmeler, ticarethaneler ve meskenlerde planlı kesinti yapılacaktır.

   GDZ A.Ş.’den yapılan yazılı açıklamada; tesis çalışması sebebiyle 9 Aralık cumartesi günü 09:00-17:00 saatleri arasında Karayahşi mahallesinin tamamı ve bu çevredeki tarımsal sulamalar, tavuk çitflikleri, besihaneler, işletmeler, ticarethaneler ve meskenlerde planlı kesinti yapılacaktır.

   GDZ A.Ş.’den yapılan yazılı açıklamada; tesis çalışması sebebiyle 10 Aralık pazar günü 09:00-13:00 saatleri arasında Taytan mahallesi Demirci yolu sağ tarafında bulunan pazar yeri civarı ve sokaklarda planlı enerji kesintisi yapılacaktır.

    GDZ A.Ş.’den yapılan yazılı açıklamada; tesis çalışması sebebiyle 11 Aralık pazartesi günü 09:00-12:00 saatleri  arasında Karayahşi mahallesinin ve Çayköy mahallesinin tamamı ve bu çevrelerdeki tarımsal sulamalar, tavuk çitflikleri, (MNS yumurta acar tarım), besihaneler, işletmeler, ticarethaneler ve meskenlerde planlı kesinti yapılacaktır. 

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.