Salihli TV

Gençlik Merkezi gönüllü gençleriyle anlamlı ziyaretlerine devam ediyor

Salihli'de projelerine devam eden İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğüne bağlı Salihli Gençlik Merkezi, gönüllü gençleri ile birlikte anlamlı ziyaretlerine devam ediyor.

Gençlik Merkezi gönüllü gençleriyle anlamlı ziyaretlerine devam ediyor
05 Aralık 2017, Salı

  Salihli'de projelerine devam eden İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğüne bağlı Salihli Gençlik Merkezi, gönüllü gençleri ile birlikte öğrencilere yaptıkları ziyaretlerin yanında gerçekleştirdikleri anlamlı ziyaretlerine de devam ediyor.

Salihli Gençlik Merkezi ve gönüllü gençleri ile birlikte "Gençlerin İyilik Projesi" kapsamında şehit ailelerine her ay gerçekleştirdikleri anlamlı ziyaretlere Öztürk ailesiyle devam ettiler. Salihli Gençlik Merkezi ve gönüllü gençler, 27 yıl önce şehit olan Mesut Öztürk'ün annesi Hamdiye Öztürk'ün evine konuk oldular.

Salihli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Oktay Ayaz; "Projelerimize aralıksız devm ediyoruz. Gençlerimizin yanında bu şekilde anlamlı ziyaretlerimize de katılan katkı sağlayan gönüllü gençlerimize teşekkür ederim. ziyaretlerimiz ve çalışmalarımız devam edecek. Herhangi bir sorun veya sıkıntınızda biz her zaman yanınızda olacağız.Kapılarımız şehit ailelerine her zaman açık olacaktır. Her zaman şehit ailelerinin yanındayız. Evlatlarını bu vatan uğruna feda eden güzide insanlara vefa borcunu ödemek mümkün değil " dedi.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.