Salihli TV

ER&GE Emlak Salihli'de hizmete girdi

Salihli'de emlak ve Gayrimenkul ve sigorta aracılık hizmeti verecek olan Ahmet Erol ve Erdal Kurt'un ortaklaşa kurduğu ER&GE emlak hizmete girdi.

ER&GE Emlak Salihli'de hizmete girdi
01 Aralık 2017, Cuma
   Salihli’de emlak ve Gayrimenkul ve sigorta aracılık hizmeti verecek olan Ahmet Erol ve Erdal Kurt’un ortaklaşa kurduğu ER&GE emlak hizmete girdi.
 
Ahmet Erol ve Erdal Kurt’un ortaklığında Turan Caddesi No:3/A da kurulan ER&GE Gayrimenkul, Emlak ve Sigorta Aracılık ve Danışmanlık Hizmetleri yoğun katılımla yapılan açılış töreninin ardından hizmete girdi.
 
   Açılışa, CHP Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve yardımcıları, Garnizon Komutanı Binbaşı Kamil Karameşe, Salihli Emlak Komisyoncuları ve Müşavirleri Meslek Derneği (SEMDER) Başkanı Yıldırım Yılmaz, Siyasi Parti Başkan ve Temsilcileri Oda ve Dernek Başkanları ile çok sayıda davetli katıldı. 
 
Açılış konuşmasını yapan CHP Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, açılışını yaptıkları ER&GE  ER&GE Gayrimenkul, Emlak ve Sigorta Aracılık ve Danışmanlık Hizmetleri’nin sahiplerine ve Salihli’ye hayırlı olmasını dilediler.
 
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.