Salihli TV

Emekli öğretmenden örnek davranış

Salihli'de emekli olduktan sonra 17 yıldır otopark işleten emekli öğretmen Ahmet Kavak her sene uyguladığı örnek geleneğini bu yıl da sürdürdü

Emekli öğretmenden örnek davranış
25 Kasım 2017, Cumartesi
   Salihli’de emekli olduktan sonra 17 yıldır otopark işleten emekli öğretmen Ahmet Kavak her sene uyguladığı örnek geleneğini bu yıl da sürdürdü.
 
   Kurtuluş İlköğretim Okulu’ndan emekli olduktan sonra 17 yıldır Salihli’de Finansbank karşısında otopark işleten Ahmet Kavak her yıl uyguladığı gibi bu yıl da öğretmenler günü haftasında öğretmenlere otopark’ında ücretsiz hizmet verecek.
 
Öğretmenlere yılda bir kez de olsa katkı sağlamak amacında olduğunu ifade eden Ahmet Kavak; “Emekli olduktan sonra 17 yıldır bu işi yapmaktayım. Her sene olduğu gibi öğretmenler günü haftasında öğretmenlerimize ücretsiz hizmet veriyoruz. Öğretmenlerimize yılda bir kere de olsa katkımız olsun istiyoruz. Öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en içten dileklerle kutluyor, gelecek daha sağlıklı, mutlu ve başarılı günler diliyorum” dedi.
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.