Salihli TV

SALİHLİ BELEDİYESPOR'DA FİKRET GEZER AMELİYAT OLACAK

Manisa Süper Amatör Küme B Grubu'nda mücadele eden Salihli Belediyespor teknik direktörü Fikret Gezer pankreas ameliyatı olacağından dünkü idmana katılmadı. Fikret Gezer "Ağrılarım tekrar arttı. Doktorumla konuştum ve ameliyat kararını söyledi. Ameliyat olacağımdan antremana katılamadım. Ameliyat olduktan sonra doktorlarım izin verirse tekrar görevime devam edeceğim"dedi.

SALİHLİ BELEDİYESPOR'DA FİKRET GEZER AMELİYAT OLACAK
14 Kasım 2017, Salı
 Manisa Süper Amatör Küme B Grubu’nda mücadele eden Salihli Belediyespor teknik direktörü Fikret Gezer pankreas ameliyatı olacağından dünkü idmana katılmadı. Fikret Gezer "Ağrılarım tekrar arttı. Doktorumla konuştum ve ameliyat kararını söyledi. Ameliyat olacağımdan antremana katılamadım. Ameliyat olduktan sonra doktorlarım izin verirse tekrar görevime devam edeceğim"dedi.
 
   Gelişen Salihli Gazetesi olarak Salihli Belediyespor teknik direktörü Fikret Gezer'e geçmiş olsun acil şifalar olsun dileklerimiz iletiyoruz.
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.