Salihli TV

Türk Ocakları Genel Başkanı Öz Salihli'ye geliyor

TÜrk Ocakları Genel Başkanı Prf. Dr. Mehmet Öz 16 Kasım Perşembe günü Salihli'ye gelerek bir dizi ziyaretten sonra bir konferansa konuşmacı olarak katılacak.

Türk Ocakları Genel Başkanı Öz Salihli'ye geliyor
14 Kasım 2017, Salı
    TÜrk Ocakları Genel Başkanı Prf. Dr. Mehmet Öz 16 Kasım Perşembe günü Salihli’ye gelerek bir dizi ziyaretten sonra  bir konferansa konuşmacı olarak katılacak.
      Salihli Türk Ocağı Başkanı Ersin Aybar; “Prf. Mehmet Öz Salihli’ye girişinde  1925 yılında dönemin Salihli Türk Ocağının yaptırdığı Şehitler abidesini ziyaret ettikten sonra Salihli Türk Ocakları Şube Lokalini ve Salihli Türk Ocakları  Meydanı’nı ziyaret edecek. 
    Daha sonra Türk Ocakları 100.Yıl Anıt Çeşmesini ziyaret edip Salihli Belediyesi’ne geçip burada Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya Türk Ocakları Meydanı’na katkılarından dolayı bir teşekkür ziyaretinde bulunacak.
   Saat 16:00’da  Salihli Ticaret ve Sanayi Odasında “Küresel Hegomonya Kıskacında Türkiye ve Türkiye’nin Beka Meselesi” konulu bir konferans verecek. Özellikle Türk Ocakları Meydanı ziyareti ve konferans proğramlarına bütün hemşehrilerimiz davetlidir” dedi.  
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.