Salihli TV

SALİHLİ SANAT DOSTLARI 7. YAŞINDA

Salihli Sanat Dostları kuruluşunun 7. Yılını Lidya Sardes Otel'de kahvaltı ile kutladı.

SALİHLİ SANAT DOSTLARI 7. YAŞINDA
14 Kasım 2017, Salı
  Salihli Sanat Dostları  kuruluşunun 7. Yılını Lidya Sardes Otel’de kahvaltı ile kutladı.
   Yedi yılda bir çok etkinlikler yapan Sanat Dostları 6 yıl çeşitli mekanlarda toplantılar yapmış ve Mayıs ayı içerisinde görkemli bir açılış ile Kızılay İşhanı içerisinde bir mekan tutarak faaliyetlerini burada sürdürmektedir.
 Düzenlenen kahvaltılı toplantıda İşadamı Numan Yılmaz’da bir sanat dostu üyesi olarak yer aldı. Kahvaltı sonrasında geleneksel yaşgünü pastasını Ahmet Otman, Numan Yılmaz ve Sedat Günay birlikte kestiler. 
   Lidya Sardes Otel’in katkıları ile  düzenlenen  bu günde; Ahmet Otman ve eşi, Mehmet Ergin ve Eşi, Sedat Günay ve Eşi, Numan Yılmaz, Hatice Değirmenci Dirgen, Hakan Dirgen, ve misafirleri, Osman Sağbaş ve eşi, Yaşar Özkan ve eşi,Cem Yıldırım, Cihat Yakar ve eşi,Yusuf Çağlar ve yeğeni, İsmihan Işık Sarıgedik ve misafiri, Hüseyin Karaman eşi ve çocukları bir arada olup birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı buldular.
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.