Salihli TV

Seremonide abilerine eşlik ediyorlar

Manisa 1. Amatör kümede mücadele eden ve alt yapıya önem veren Salihlispor, alt yapı oyuncularını maçlara abileriyle birlikte çıkartıyor.

Seremonide abilerine eşlik ediyorlar
13 Kasım 2017, Pazartesi
    Maç öncesi seremoniye alt yapı oyuncularıyla birlikte çıkan Salihlispor yaptığı bu uygulama ile bir nevi örnek teşkil etmiş oluyor. Alt yapı oyuncularının maçlara abileriyle birlikte çıkması hem gençlere tecrübe kazandırırken aynı zamanda takım olarak birlikteliğinde bir göstergesi oluyor.
   Salihlispor Kulüp Başkanı Abdullah Türkkan; “Yaptığımız bu uygulama ile alt yapıda yetişen ve geleceğin yıldız adayları durumunda olan gençlerimiz soyunma odasında neler konuşuluyor, davranış şekilleri nasıl oluyor, giyimleri saha içinde yapmaları gereken hareketler konusunda şimdiden tecrübe kazanmış oluyorlar. Sporda gençlerin kişilik gelişimine de önem veriyoruz. Yaptığımız uygulama umarım ilerleyen günlerde bir çok takıma örnek teşkil eder” dedi.
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.