Salihli TV

TSO İlköğretim öğrencileri "Merkezim her yerde" projesi ile Salihli'yi gezdi

İlçemizde taşımalı eğitim veren kurumlarından biri olan Salihli Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Kurumu öğrencileri, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ''Merkezim Her Yerde'' projesi kapsamında Salihli'yi gezdiler.

TSO İlköğretim öğrencileri
13 Kasım 2017, Pazartesi
     İlçemizde taşımalı eğitim veren kurumlarından biri olan  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Kurumu öğrencileri, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ''Merkezim Her Yerde'' projesi kapsamında Salihli'yi gezdiler. Köyden taşıma yoluyla gelen öğrenciler proje sayesinde şehir merkezi içerisinde yer alan değişik yerleri görme imkânı buldu.
     Salihli Gençlik Merkezi, Ramiz Turan ve Atatürk Spor Salonu, Şehitlik, İlçe Halk Kütüphanesi ve Tren  İstasyonunu gezen gençler Salihli'yi daha yakından tanıma fırsatı buldular. Dolu dolu geçen programda hoşça vakit geçirdiklerini belirten ögrenciler, kendilerine gösterilen yakın ilgiden dolayı gençlik merkezi çalışanlarına teşekkür etti. 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.