Salihli TV

Özel yetenekliler ve BİLSEM tanılama süreci başlıyor

Salihli Rehberlik ve Araştırma Merkezi İlkokul 1.2.3. sınıf öğretmenlerine yönelik Alaşehir,Sarıgöl ve Kula ilçelerinde bilgilendirme toplantıları düzenledi.

Özel yetenekliler ve BİLSEM tanılama süreci başlıyor
13 Kasım 2017, Pazartesi
     Salihli Rehberlik ve Araştırma Merkezi 2017-2018 BİLSEM Özel yetenekliler tanılamaları için Kurumu Müdürü Tezcan Çam, Rehberlik Öğretmenleri Seda Günay ve Mehmet Fatih Erdil´in katılımlarıyla İlkokul 1.2.3. sınıf öğretmenlerine yönelik Alaşehir,Sarıgöl ve Kula ilçelerinde bilgilendirme toplantıları düzenledi.
    Toplantıda  2017-2018 eğitim öğretim yılında ilkokul 1, 2 ve 3. sınıfa devam edip genel zihinsel, resim ve müzik yetenek alanlarında akranlarından ileri düzeyde farklılık gösterdiği düşünülen öğrencilerin sınıf öğretmenleri tarafından aday gösterilmesiyle bilim ve sanat merkezlerine öğrenci seçim süreci başlayacağı bilgisi verildi.
    Tanılamaya Girmek isteyen öğrencinin velisi; uygulama ücreti olarak KDV dâhil 50 TL’yi (elli Türk lirası) 13-29 Kasım 2017 tarihleri arasında ilgili bankalara yatıracaklardır. Uygulama ücreti yatırıldıktan sonra gözlem formları sınıf öğretmeni tarafından e-okul sistemi üzerinden doldurulacak.
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.