Salihli TV

Taytanlı öğrenciler Planetaryumu gezdi

Okulda verilen eğitim kadar okul dışı gezi ve etkinliklere de önem veren Taytan Şehit Özgür Yatakdere İlköğretim Kurumu, 3.ve 4. sınıf öğrencilerine eğitim amaçlı Planetaryum'a bir eğitim gezisi düzenlediler.

Taytanlı öğrenciler Planetaryumu gezdi
11 Kasım 2017, Cumartesi
    Okulda verilen eğitim kadar okul dışı gezi ve etkinliklere de önem veren Taytan Şehit Özgür Yatakdere İlköğretim Kurumu, 3.ve 4.  sınıf öğrencilerine eğitim amaçlı Planetaryum'a bir eğitim gezisi düzenlediler. 
    Uzayı tanımak ve gezegenlerle ilgili gözlemlerde bulunmak amacıyla gittikleri gezide gökyüzünde gerçekleşen astronomik hareketler incelediler.
    Planetaryum gezisinden büyük keyif alan Taytan Şehit Özgür Yatakdere İlkokulu öğrencileri gerçek bir uzay deneyimi yaşadılar.
   Gezegenler, yıldızlar ve güneş sisteminden oluşan sunumda öğrenciler, hem farklı bir deneyim yaşayıp sınıf içinde öğrendiklerini pekiştirdi, hem de yeni bilgiler edindiler.
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.