Salihli TV

Salihli halkının yaz günü yaşanan su kesintilerinden dolayı sabrı kalmadı

Salihli'de yaşanan su kesintisi sıkıntısı her gün uzun sürelerde olunca sıcak geçen yaz günlerinde vatandaşları isyan ettirdi. MASKİ'nin şikayet hattı 185 yoğun arama nedeniyle neredeyse kilitlendi. Sosyal medyada MASKİ hakkında halk tarafından yorumlar yazıldı ve yazılmaya devam ediyor. Salihli halkı su kesintilerinden dolayı MASKİ'den şikayetçi.

Salihli halkının yaz günü yaşanan su kesintilerinden dolayı sabrı kalmadı
12 Ağustos 2017, Cumartesi

Salihli'de yaşanan su kesintisi sıkıntısı her gün uzun sürelerde olunca sıcak geçen yaz günlerinde vatandaşları isyan ettirdi. MASKİ’nin şikayet hattı 185 yoğun arama nedeniyle neredeyse kilitlendi. Sosyal medyada MASKİ hakkında halk tarafından yorumlar yazıldı ve yazılmaya devam ediyor. Salihli halkı su kesintilerinden dolayı MASKİ'den şikayetçi.

İŞTE HALKININ SU KESİNTİLERİNDEN DOLAYI MASKİ ŞİKAYETLERİ: 
 
- Manisa Büyükşehir Belediyesi MASKİ'den şikayetçiyim. Her gün sularımız kesik sabah gidiyor gece yarılarına gelmiyor. Kullanılacağı saatler arasında su yok. Çözüm de yok. Her yaz aynı sorun. Paraya geldi mi peşin öde ama mağduriyet çözmeye geldi mi kimse yok. Bu soruna dur deyin artık. Yeter ya yaz günü...
 
- Dün akşam Salihli sanayisindeki işimden yağ pas içinde eve geldim yine sular kesikti ama artık alıştık. Artık eve gelmeden önce bundan sonra hamama gideceğim. Hamam ücretlerini de MASKİ'ye faturalandıracağım. Salihli'de  çözüm üretmeyen MASKİ'ye benden çok büyük tebrikler! Nasıl bir  iş parasını ödediğimiz suyu kullanamıyoruz. 
 
- MASKİ'den şikayetçiyim. Artık sizi aramaktan sinir krizi geçircem. Bir iki  haftadır sular bir akıyor bir akmıyor. Koktuk piştik yaz günü ayıp ayıp yıl olmuş 2017 duş alamıyoruz, yıkanmıyoruz dışarıda hava 45 derece terden koktuk işe gidiyoruz duş almadan. İnsanlık bu mu? Yani bizde Salihli'de geçenlerde  birinin yaptığı gibi balta ile gelip Salihli MASKİ'nin camlarını mı kıralım? Suyun gelmesi için orada çıngar çıkarmak mı lazım? 
 
- Salihli Yörük Mahallesinde oturuyorum, yaklaşık 1 haftadır sularımız bir var bir yok mağdur durumdayız. Böyle bir hizmet anlayışı olur mu? 
 
- Sizi 3 yılda güzelim Salihlimizi yapmış olduğunuz sizin hizmet dediğiniz bizim ise beceriksizlik dediğimiz uygulamalarınız dan dolayı tebrik etmek istiyorum. Her sokak kazıldı arabalarımızla yollarda gidemez olduk. Kazılan yerleri kapatmadınız her yer toz toprak. Şimdi ise bir haftadır 160 bin nüfuslu Salihli'ye su veremiyorsunuz. Çözüm merkezi diye açtığınız hattı aradığımızda bir gün ana boru patladı 2. gün pompa arızası 3. gün pompa yanması yalanlarıyla vatandaşı bu duruma kurban ediyorsunuz. Yazıklar olsun...
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.