Salihli TV

Mersinli mahallesi çocukları "Merkezim Her Yerde" projesiyle tanıştı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Salihli Gençlik Merkezinin düzenlediği, "Merkezim Her Yerde" projesi ile Mersinli Mahallesi öğrencileri tanıştı.

Mersinli mahallesi çocukları
11 Ağustos 2017, Cuma
     Proje kapsamında uzak köy ve mahallelerde yaşayan gençleri ve çocukları ilçe merkezine Salihli Belediyesinin de katkılarıyla getirerek İlçe Halk Kütüphanesi, Kent Müzesi ve Kipa AWM ile 5 Eylül şehitliği ziyaretleri yaptırılarak gençler ve çocuklar gençlik merkezini yakından tanıma fırsatı buluyor. Bu projeler ile bakanlık projeleri ve yerel faaliyetler hakkında da bilgiler almış oluyorlar. 
   Ayda 2 kez düzenlenen proje kapsamında sabah Salihli İlçe Gençlik Merkezine  gelen öğrenciler burada birlikte kahvaltı yaptıktan sonra sırasıyla Halk Kütüphanesi, Kent Müzesi ve Kipa AWM gezilerine katıldılar. Kipa AWM’nin ardından 5 Eylül Şehitliğine geçerek bilgi aldılar. Proje kapsamında gezilere katılan öğrencilerin mutluluğu yüzlerinden okunurken diğer projeler ve faaliyetler hakkında da bol bol bilgi aldılar.  
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.