Salihli TV

Salihli'de Ulaşımda dönüşüm toplantısı

Manisa Büyükşehir Belediyesinin il genelinde toplu ulaşımda başlattığı dönüşüm projesi kapsamında her ay bir ilçede gerçekleştirilen istişare toplantısı Salihli'de yapıldı.

Salihli'de Ulaşımda dönüşüm toplantısı
11 Ağustos 2017, Cuma

  Bizim Ev Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Zeki Kayda, "Manisa Büyükşehir Belediyesinin ulaşımda dönüşüm projesi kapsamında, Salihli’deki şehir içi toplu taşıma hizmeti engelli vatandaşların kullanımına uygun yeni nesil araçlarla modernleşti. Şehir içindeki toplu ulaşımda yapılan dönüşümden hem halkımız, hem de esnafımız memnun. Kırsal mahallelerimizde de şu an 44 mahalleye 8 adet Büyükşehir aracı ulaşımda hizmet veriyor." şeklinde konuştu.

  Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz ise ev sahipliğinden dolayı Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya teşekkür ederek, "Manisa’da 17 ilçede başlatılan toplu ulaşımda dönüşüm projesi kapsamında her ay farklı bir ilçede istişare toplantıları düzenleyerek varsa yaşanan sorunları yerinde tespit edip değerlendiriyoruz” dedi.

  Toplantıya, Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz, Büyükşehir Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren, Salihli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Murat Dağıstanlı, Öz Salihli Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Avkan Gülbağca, Salihli Güven Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Manav, Salihli 24 Nolu Şehiriçi Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Mustafa Baykal ile toplu taşımada dönüşümü sağlayan kooperatiflerin başkanları katıldı.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.