Salihli TV

Salihli kurtuluşunu Murat Dalkılıç'la kutlayacak

Salihli 5 Eylül düşman işgalinden kurtuluşunun 95.yılını ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç konseri ile kutlayacak.

Salihli kurtuluşunu Murat Dalkılıç'la kutlayacak
11 Ağustos 2017, Cuma

   Salihli Belediyesi'nin kültür etkinlikleri çerçevesinde 5 Eylül Salihli'nin Kurtuluş programı kapsamında Dalkılıç’ın konser vereceği bildirildi.
   5 Eylül’ün Salihli'nin düşman işgalinden kurtulduğu gün olduğunu ifade eden Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli Belediyesi olarak bu anlamlı günü çeşitli etkinliklerle kutladıklarını söyledi. Geçtiğimiz yıl yaşanan terör olayları nedeniyle Manisa Büyükşehir, Turgutlu, Alaşehir, Kula, Sarıgöl ve Selendi Belediye Başkanları ile birlikte aldıkları ortak karar sonrası kurtuluş günlerindeki halk konserlerinin iptal edildiğini vurgu yapan Başkan Kayda “Bu yıl da kutlamalar çerçevesinde düzenlenecek olan halk konserine Pop müziğinin sevilen sanatçısı Murat Dalkılıç katılacak. Kent Meydanı'nda düzenlenecek konsere tüm Salihli halkını şimdiden davet ediyorum" dedi.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.