Salihli TV

Türk Bayrağı ile MASKİ binası önünde MASKİ'yi protesto etti

Tahir Aksoy "Benim 1 lira borcum yoktur MASKİ'ye hangi yetkiyle benim su saatimi sökmek için kepçe gönderiyorsunuz. Ben Türk vatandaşıyım benim gururum var. Benim evime gelerek saatimi değiştirmek istediler. Bende değiştirmek istemedim. Kepçe getirmişler zabıta getirmişler tehditle benim kapımı yumruklayarak evimdeki saati sökerek alıp gittiler. Ben bunun için Cengiz Ergün Bey'e sesleniyorum. Görev verdiğiniz bu yetkiliyi MASKİ müdürünü görevden almanızı istiyorum. Vatandaşa bu baskıyı yapmamanızı istiyorum" dedi.

Türk Bayrağı ile MASKİ binası önünde MASKİ'yi protesto etti
01 Ağustos 2017, Salı
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin kartlı su sayaç uygulamasına tepkiler çığ gibi büyüyor.
 
 Manisa’nın Kula ilçesinde Bey mahallesi 29 sokak no 3’ te ikamet eden Tahir Aksoy  Kula Maski Müdürlüğü ve yetkilileri ile yaşadığı Akıllı sayaç problemi nedeni ile Türk Bayrağı ile Kula Maski binası önünde tek başına protesto yaptı.
 
    Geçen hafta içinde Bey mahallesine gelen Maski yetkileri ve Müdürü Adem Zobudoğuş ile tartıştıklarını anlatan su saatinin değiştirilmesini istemediğini söylemesine rağmen kepçe ile evinin önüne gelindiğini tehdit edildiğini ve  zorla su saatinin değiştirildiğini söyleyerek. Maski Müdürü Adem Zobudoğuş’un görevden alınmasını istedi.
 
VATANDAŞA BU BASKIYI YAPAMAZSINIZ
 
  Tahir Aksoy “Benim 1 lira borcum yoktur MASKİ’ye hangi yetkiyle benim su saatimi sökmek için kepçe gönderiyorsunuz. Ben Türk vatandaşıyım benim gururum var. Benim evime gelerek saatimi değiştirmek istediler. Bende değiştirmek istemedim. Kepçe getirmişler zabıta getirmişler tehditle benim kapımı yumruklayarak evimdeki saati sökerek alıp gittiler. Ben bunun için Cengiz Ergün Bey’e sesleniyorum. Görev verdiğiniz bu yetkiliyi MASKİ müdürünü görevden almanızı istiyorum. Vatandaşa bu baskıyı yapmamanızı istiyorum" dedi.
 
MÜDÜR BENİ TEHDİT ETTİ
 
  Evinin önüne ne kepçeler ile gelinerek tehdit edildiğini söyleyen Aksoy “Maski müdürü kendisi geldi saati değiştirmek için benim evimin önüne kepçeyle bu yetkiyi kim verdi ona. Beni tehdit ediyor. Derhal görevden alınmasını istiyorum" dedi.
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.