Salihli TV

Özel Can Hastanesi'nde 1000. bebek babalar gününde hayata "merhaba" dedi

Salihli Özel Can Hastanesi'nde 2017 yılının 1000. ci bebeği Babalar gününde hayata "merhaba" dedi.

Özel Can Hastanesi'nde 1000. bebek babalar gününde hayata
19 Haziran 2017, Pazartesi
 Fatih ve Pınar Börekçigil çifti bu anlamlı günde bebeğini kucağına almanın mutluluğunu yaşadı.
   Özel Can Hastanesi Kadın Doğum Uzmanı  Opr. Dr. Ufuk Eraslan; “Böyle anlamlı ve özel bir günde babalar gününde hastanemizde  Börekçigil çiftine sağlıklı bir bebek vermemizin mutluluğunu yaşadık. Börekçigil çiftinin bebeği hastanemizin de 1000. bebeği oldu. Anne Pınar Börekçigil epidural (ağrısız) doğumla  sağlıklı bir bebek dünyaya getirdi” dedi.    
 
 
    Baba Fatih Börekçigil ise; “Böyle özel bir günde baba olmanın mutluluğunu yaşadım. Bebeğimiz sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi.  Takiplerimizin başladığı ilk günden bu yana Özel Can Hastanesi’nin tüm tıbbi imkanları ve güler yüzlü personeli, Kadın Doğum Uzmanımız Op. Dr.  Ufuk Eraslan, çocuğumuzun ilk gülümsemelerini 4 boyutlu gösteren Radyoloji Uzmanı Ali Cem Korkmaz’a ve Kadın Doğum Servisi ebelerine bize bu mutluluğu yaşattıkları için çok teşekkür ederim” dedi. 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.