Salihli TV

Gediz Elektrik ve DenizBank işbirliğinde çiftçilere ödeme kolaylığı

Tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdüğü yoğun faaliyetler ile özel bankalar arasında birinci sırada bulunan DenizBank ve Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş işbirliklerini geliştirdi. Üreticiler bu işbirliği ile birlikte Gediz Müşteri İlişkileri Merkezleri'nden ("MİM") Üretici POS aracılığıyla yapacakları ödemelerde Haziran ve Temmuz ayları boyunca 5 ay vade ve 0 faiz avantajı elde ediyorlar.

Gediz Elektrik ve DenizBank işbirliğinde çiftçilere ödeme kolaylığı
16 Haziran 2017, Cuma
 Tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdüğü yoğun faaliyetler ile özel bankalar arasında birinci sırada bulunan DenizBank ve Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş işbirliklerini geliştirdi. Üreticiler bu işbirliği ile birlikte Gediz Müşteri İlişkileri Merkezleri’nden (“MİM”) Üretici POS aracılığıyla yapacakları ödemelerde Haziran ve Temmuz ayları boyunca 5 ay vade ve 0 faiz avantajı elde ediyorlar. 
   Üretici Kart kullanıcıları, Gediz ve DenizBank arasındaki anlaşmanın sağladığı fırsatlar sayesinde; otomatik fatura ödemelerini hasat dönemine kadar erteleyebilecekler ve özel faiz oranlarından faydalanabilecekler. Bunun yanı sıra tarımsal kurum ödemelerinde yüksek tüketimli elektrik fatura ödemesi yapan Gediz müşterileri için Doğrudan Borçlandırma Sistemi ile ödeme imkânı da bulunuyor.    
 
 “Üreticimizin yanında olmaya devam edeceğiz”
 
   Konuya ilişkin bir konuşma yapan DenizBank Salihli Şube Müdürü Ali GÜNDAŞ, işbirlikleri ile çiftçilere destek olmaktan büyük mutluluk duyduklarını, Salihli’de de yakın zamanda açılacak olan Çiftçievi Şubesi ile üreticileri desteklemeye devam edeceğini belirten  Ali Gündaş şöyle devam etti: “DenizBank olarak Türk tarımının modernizasyonuna destek vermek ve tarımsal üretimde verimliliği artırmak hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üretici Kart ve tarım kredilerimizle tarım sektörüne verilecek hizmet kalitesinin yükseltilmesini, AB standartlarında tarımsal üretimle rekabet gücümüzün artırılmasını destekliyoruz. Tarıma yaptığımız büyük yatırımlar ve üreticimize tanıdığımız önemli avantajlarla, özel sektör bankaları arasında ilk sırada yer alıyoruz. Gediz Elektrik ile zenginleştirdiğimiz işbirliğimiz üreticilere önemli avantajlar sunuyor. Yenilikçi çalışmalarımız önümüzdeki dönemde de artarak devam edecek.”
  Gediz Müşteri İlişkileri Müdürü Mustafa Demir yaptığı değerlendirmede şunları söyledi; “Tarımsal Sulama müşterilerimize uygulamakta olduğumuz kampanyalarımızı DenizBank ile birlikte geliştirerek müşterilerimiz için daha da cazip hale getirdik. Bu kampanya  ile tarımsal sulama tarifesinden enerji kullanan müşterilerimiz herhangi bir masraf veya faiz ödemeksizin faturalarını ve borçlarını 5 ay öteleyebileceklerdir. Böylece hasat sonuna veya daha da sonrasına kadar elektrik faturaları için ödeme yapmayacaklar, gecikme faizi ödemeyecekler ve enerji borçları nedeni ile kesinti yaşamayacaklardır. Şirketimiz ekstra maliyetlere katlanacak olsa da bu kampanya değer verdiğimiz müşterilerimize çok çeşitli faydalar sağlayacak ve adeta müşterilerimizin yaralarına derman olacaktır. Zor dönemlerin yaşandığı enerji sektöründe bu kampanya ile iddiamızı gösteriyor ve söz verdiğimiz gibi müşterilerimize desteğimizi sürdürüyoruz.’’ 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.