Salihli TV

Akhisar Belediyespor'da 3 yolcu daha var

Spor Toto Süper Lig takımlarından Akhisar Belediyespor, yeni sezon öncesi takımda kalacak ve gidecek oyuncuların planlamasını yapmaya devam ediyor.

Akhisar Belediyespor'da 3 yolcu daha var
15 Haziran 2017, Perşembe

Akhisar Belediyespor daha önce teknik heyetin raporu doğrultusunda sözleşmeleri devam eden Bokila, Kofi Adu ve Miral Samardzic ile yollarını ayırmış ve kendilerine kulüp bulmaları istenmişti. Yeşil-beyazlıların son yaptığı toplantının ardından yine teknik heyetin raporu doğrultusunda Adana Demirspor’da kiralık oynayan ve sezon sonunda tekrar takıma dönen Petar Grbic, Boluspor’a kiralık giden ve tekrar takıma gelen Abdülkadir Özdemir ile Hatayspor’a kiralık giden ve tekrar dönen Muhammet Burak Taşdemir’in yeni sezonda da takımda olmayacağı belirtildi. Teknik Direktör Okan Buruk'un, kiralıktan dönen bu 3 oyuncuyu da takımda görmek istemediğini iletmesinin ardından yönetim futbolculardan takım bulmalarını istedi. 

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.