Salihli TV

Salihli jandarma ekipleri iftarda buluştu

Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, iftarını birlikte açtı.

Salihli jandarma ekipleri iftarda buluştu
15 Haziran 2017, Perşembe

Jandarma Teşkilatının 178’inci kuruluş yılı ve Ramazan ayı dolayısıyla Salihli İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler ve görevli personel düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
İftar yemeğinde konuşan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Alşen, Jandarma Teşkilatı’nın 178’inci kuruluş yılı kutlama etkinlikleri kapsamında personeli ile iftar yemeğinde bir araya gelmenin mutluluk verici olduğunu söyledi. İftar yemeğinde ayrıca tayini çıkan ve emekli olan personele de plaket takdim edildi. Emekli olan ve tayini çıkan personellerin plaketleri İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Alşen ve personel tarafından verildi.
Salihli Lidya Sardes Termal Otel’de gerçekleştirilen iftar yemeğine başta İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Alşen olmak üzere emekli olan ve tayini çıkan personel, Durasıllı, Sart, Poyrazdamları ve Cezaevi Karakol Komutanları ile görevli personel ve eşleri katıldı. Oruçlarını birlikte açan jandarma ekipleri, iftar sonrası sohbet etme fırsatı buldu.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.