Salihli TV

Salihli Belediyespor'da transfer harekatı sürüyor

Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Lig ekiplerinden Salihli Belediyespor'da transfer harekatı sürüyor.

Salihli Belediyespor'da transfer harekatı sürüyor
14 Haziran 2017, Çarşamba
    Yeşil-beyazlı ekip iç transferde Buket Yılmaz ile sözleşme yenilerken, dış transferde ise orta oyuncu Emine Arıcı’yı renklerine bağladı. 
   Voleybola 8 yaşında Salihli Belediyespor alt yapısında başlayan Buket Yılmaz, Karşıyaka Asrın Grup, TVF Spor Lisesi ve Seramiksan forması giydikten sonra geçtiğimiz sezon yuvaya geri dönmüştü. Genç Milli Takım forması da giyen 1994 Salihli doğumlu Buket Yılmaz, voleybola başladığı Salihli Belediyespor’da bu yıl şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi. 1.82 boyundaki Yılmaz, smaçör olarak görev yapıyor.  Yeşil-beyazlı kulübün diğer transferi orta oyuncu Emine Arıcı ise voleybola İzmir’de başlarken ilk transferi Vakıfbank’a oldu. Kariyerinde Karayolları başta olmak üzere, Alaşehir Belediyespor, Bayramiçspor, Güç Koleji’nde forma giydi. Küçük, Yıldız, Genç ve Pav kategorilerinde görev yapan oyuncu takımı ile 4 defa Türkiye Şampiyonluğuna ulaşma başarısını gösteren Arıca, hedefi olan bir takıma geldiği için mutlu olduğunu dile getirdi. 20 yaşındaki orta oyuncu Arıca ise 1.92 boyunda.
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.