Salihli TV

Özel Fatoş Anaokulu'nun yazar çocukları kitaplarını imzaladı

Özel Fatoş Anaokulu & Çocuk Akademisi' nin çocukları "Yazarlık Atölyesi" çalışmaları sonucunda yazdıkları kitapları düzenlenen imza günü ile imzaladılar.

Özel Fatoş Anaokulu'nun yazar  çocukları kitaplarını imzaladı
14 Haziran 2017, Çarşamba
   Özel  Fatoş Anaokulu  & Çocuk Akademisi’ nin çocukları “ Yazarlık Atölyesi “ çalışmaları sonucunda  yazdıkları kitapları düzenlenen imza günü ile imzaladılar.
  “Küçük Yazarlar Büyük Yaşarlar “ sloganı ile hayata geçen yazarlık atölyesi çalışmalarında yaptıkları resimleri öğretmenlerine anlatan çocuklar, hayallerini bir kitapta görünce çok mutlu oldular.
   Özel  Fatoş Anaokulu  & Çocuk Akademisi kurucusu eğitimci psikolog Fatoş Yeşilkavak tarafından hayata geçirilen proje, 4- 5 ve 6 yaş grup öğrencileri tarafından uygulandı.
   Proje kapsamında  süreçsel olarak uygulanan“ Yazarlık Atölyesi “ çalışmalarına  katılan öğrenciler  hayallerini resimlere yansıttılar. Sonrasında öğretmenleri rehberliğinde yaptıkları resimleri anlattılar. Resimler hikayeleştiğinde ise ortaya öğrencinin isminin taşıyan çok özel kitaplar çıktı.
  Kipa Alışveriş merkezinde düzenlenen  “ İmza Günü” n de  çocuklar kitaplarını imzalarken aileler onlarla gurur duyduklarını ifade eden cümleleri paylaştılar.
   Eğitimci Psikolog Fatoş Yeşilkavak  “Yazarlık Atölyesini “ değerlendirirken “ yola çıkış sloganımız  Küçük Yazarlar Büyük Yaşarlar’ dı. Gerçekten çocuklarımızın hayal dünyaları inanılmaz derece de büyük. Yazarlık atölyesi ile  onların ilk kitapları kütüphanelerde ki yerlerini alırken hayalleri ve hikayeleri de ölümsüzlemiş oldu.
   Ailelerimizin ve Özel  Fatoş Anaokulu  & Çocuk Akademisi’ nin gururu olan çocuklarımızın imza günü de onlara yakışır şekilde gerçekleşti.” dedi.
 
 
 
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.