Salihli TV

Selçuk Dinç'ten Salihli'ye 3 müjdeli haber

AK Parti İlçe Teşkilatının gerçekleştirdiği daraltılmış istişare toplantısında konuşan Salihli AK Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç Salihli halkına üç müjdeli haber verdi. Dinç "Salihli halkının katkıları, Ak Parti Manisa Milletvekillerimizin destekleri ve Ak Parti hükümetinin Bakanlar Kurulunun kararı ile kurulan Salihli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi gelecek yıl Maliye Bölümünün alacağı 60 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına başlıyor. Ayrıca yine Fakülte arazisi içerisine hükümetimiz 750 kişilik erkek öğrenci yurdu yapılmasını planladı ve çalışmalar başladı. Üçüncü müjde olarak bu yıl açılacak olan yine fakültemizin tarafına yapılacak 300 yataklı modern, her şeyi ile mükemmel şehir hastanemizin ihalesinin süreci başladı 2 ile 3 ay arasında ihalesi tamamlanıp hastanemizin inşaatına başlanacak. Birileri size fıkra anlatır, biz yaptıklarımızı hizmetlerimizi anlatıyoruz. Necip Fazıl Kısakürek'in dediği gibi, 'Devler gibi eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışmak lazım'. Ak Parti olarak 15 yıldır gönül diliyle, kardeşlik diliyle halkımıza yaptığımız hizmetlerle konuşuyoruz. Yusuf Has Hacip'in güzel bir sözü var: 'Ok düz olmasaydı doğru gitmezdi'. "dedi.

Selçuk Dinç'ten Salihli'ye 3 müjdeli haber
07 Haziran 2017, Çarşamba
 AK Parti İlçe Teşkilatı gerçekleştirdiği daraltılmış istişare toplantısını Salihli AK Parti ilçe binasında gerçekleştirdi. 2.kısmı basına kapalı yapılan ve bölgedeki sorunların masaya yatırıldığı toplantının ilk bölümünde konuşan AK Parti Salihli İlçe Teşkilat Başkanı Selçuk Dinç: ”Biz AK Parti ailesi olarak yılın 12 ayı boyunca ilçe danışma toplantılarımızı yapıyoruz. İlden, genel merkezden verilen talimatlar doğrultusunda genişletilmiş veya daraltılmış olarak toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu ay ki toplantımız daraltılmış toplantı gündemimiz kısa ve öz Ramazan ve Salihli'ye kazandıralacak yatırımlar. Milletvekillerimizle ve yönetim Kurulu üyelerimizle  birlikte Ramazan ayında halkımızla iftar ve sahur programları ile kucaklaşıyoruz, Ramazan ayında da çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ayın 18'inde de milletvekillerimizin tamamının, çevre ilçe teşkilatlarının ve Salihli protokolünü ile Odalarımızın ve Derneklerinde davet edildiği iftar yemeği düzenliyoruz. İftar yemeğimiz ortalama 3000 kişi civarında olacak. 
  
                  SALİHLİ'YE  3  MÜJDELİ HABER
 
    Dinç " Salihli halkının katkıları, Ak Parti Manisa Milletvekillerimizin ve Bakanlar kurulunun onayladığı ve Bakanlar Kurulunun 26 Eylül 2016 tarihinde aldığı kararla kurulan Salihli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi gelecek yıl Maliye Bölümünün alacağı 60 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına başlıyor. Ayrıca yine Fakülte arazisi içerisine hükümetimiz 750 kişilik erkek öğrenci yurdu yapılmasını planladı ve çalışmalara başladı. Üçüncü müjde olarak bu yıl açılacak olan yine fakültemizin bulunduğu alanda yapılacak 300 yataklı modern, her şeyi ile mükemmel şehir hastanemizin ihalesinin süreci başladı. 2 ile 3 ay arasında ihalesi tamamlanıp hastanemizin inşaatına başlanacak. Salihli'ye başta Fakülte kurulması olmak üzere, şehir hastanesi, yurt ve doğalgaz olmak üzere büyük emek harcayan Ak Parti Manisa milletvekillerimize, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a, Bakanlarımıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Sağlığından eğitimine, organize sanayisine, yatırımından, istihdamına kadar her alanda Salihli'ye  hizmet vermeye devam ediyoruz.
 
   Birileri size fıkra anlatır, biz yaptıklarımızı hizmetlerimizi anlatıyoruz. Necip Fazıl Kısakürek'in dediği gibi, 'Devler gibi eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışmak lazım'. Ak Parti olarak 15 yıldır gönül diliyle, kardeşlik diliyle halkımıza yaptığımız hizmetlerle konuşuyoruz. Yusuf Has Hacip'in güzel bir sözü var: 'Ok düz olmasaydı doğru gitmezdi'. "dedi.
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.