Salihli TV
Sur Çelik Kapı

Sur Çelik Kapı, Rakiplerini Geride Bırakıyor! En son teknoloji ile donatılmış, modern ve estetik görünümleri ile hayranlık uyandıran, aynı zamanda enerji tasarrufuna yardımcı olan Sur Çelik Kapılar ile tanışmaya hazır olun! Dünyanın en güvenlikli çelik kapısı olarak, ülkemiz yanı sıra Avrupalı müşterilerin ev, villa vb. konutlarını da süsleyen Sur Çelik Kapılar; sağlamlıkları ve dayanıklılıkları ile hiçbir şekilde banka ve askeri bina kapılarını aratmıyor. Yani Sur Çelik Kapı müşterilerine askeri bina ve Nasa standardında çelik kapılara sahip olma imkanı tanıyor.

 

1930 yılında sektöre giriş yapan ve 1960 yılından itibaren çelik kapı ve pencere imal etmeye başlayan marka; 2005 yılında uluslararası güvenlik ekolü olarak bilinen Chiltern İnstitue tarafından önce test edilen, ardından da onaylanan çelik kapı satışına devam ediyor.

Sur Çelik Kapı; AR-GE Yatırımları ile Büyüyor! AR-GE yatırımları ile her geçen gün daha da gelişen ve büyüyen marka; aynı zamanda Türkiye’nin çelik kapı sektöründe en çok patente sahip olan firması olma özelliğini de taşıyor. 2005 yılında ENV 1627 Hırsızlığa Dayanıklılık Testi’ni yaptıran ve 2012 yılında dünyada ilk ve tek hırsızlık girişimlerine karşı açılmayan kapı sertifikası veren firma unvanına kavuşan firma; müşterilerine 1 ay içerisinde, kapıyı beğenmemeleri durumunda iade etme fırsatı da tanıyor. En son teknolojinin kullanıldığı, şık, estetik, hırsızlığa karşı dayanıklı ve sağlam kapı modellerine göz atmak adına http://www.surcelikkapi.com/ linkini tıklayabilirsiniz.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.